Chceme kávovar do kanceláře.
Ale jaký a za kolik?

Sehnat kávovar do kanceláře – to se lehko řekne… ale jak vybrat ten správný?! Rozkliknete nabídku prvního e-shopu a zatočí se vám hlava. Sekce „kávovary“ má snad tisíc a jednu položku. Kdo se v tom má vyznat? Který z nich se vejde kuchyňky? Jak časově náročná je údržba? Kolik by měl stát? A bude vůbec stačit jeden? Nezoufejte, víme co dělat, když vám takový úkol přistane na stole.

Čas kvapí

Zajistit, aby v kanceláři co nevidět zavoněla čerstvá káva, zřejmě nebude jediná věc, kterou dnes musíte stihnout. Kdyby to tak mohl někdo udělat za vás – někdo, kdo všem těm parametrům rozumí, pro koho je příprava kávy denním chlebem a ví, na co si dát při výběru kávovaru pozor… Dodavatelé kávy umí tento oříšek hravě rozlousknout, ale s jejich množstvím je to stejné jako s kávovary – je jich moc. Nechcete ztrácet čas ani kupovat zajíce v pytli? Vyberte si takovou firmu, která přijede za vámi, dá vám ochutnat kávu, vybere kávovar na míru a hned vás s ním naučí zacházet.

Za odměnu, ne za trest!

Šálek lahodné kávy na vašem pracovním stole, to je krásná představa že? Jenže při pomyšlení na údržbu kávovaru vás zřejmě napadne: „další práce navíc“. Káva v kanceláři by měla být pro všechny zaměstnance benefitem, nikoli starostí. Na druhou stranu stále platí pravidlo, že základem výborné chuti je čistý kávovar. Jak zařídit, aby bylo postaráno o něj a zároveň o maximální komfort pro vás i vaše kolegy? – Opět se dostáváme k výběru firmy, která vám kávovar zajistí. Pravidelná údržba a kontakt na servisního technika by měly být samozřejmostí.

Zrnka nebo kapsle?

Všechno má svůj rub i líc. Kapsle sice nabízejí jednoduchou a pohodlnou přípravu, ale při větším počtu šálků se výrazně prodraží. Čerstvost kávy u kapslí neuhlídáte a stejně nereálný je v tomto případě i výběr dodavatele. Pokud si chcete dopřát požitek jako z kavárny, vsaďte raději na zrnkovou kávu z lokální pražírny. Při dodržení několika jednoduchých zásad skladování vám bude její chuť opravdovou odměnou.

Po našem

Víte, že můžete mít kávovar zdarma a platit jen kávu? Půjčíme vám profesionální kousek s nulovými náklady na údržbu a servis. Věříme osvědčeným kávovarům s prvotřídními mlýnky a rozměrnými zásobníky. Jsou připravené na to, že u vás nebudou zahálet. Zvládnou větší denní zátěž, se kterou se u dobré kávy počítá. Ta naše je totiž vždy čerstvá, kvalitně upražená a takřka bezedná. Chcete se přesvědčit? Ozvěte se nám!